• Nauczyciel

        Nauczany przedmiot

        Konsultacje

        Bałucka Jolanta

        wychowanie fizyczne

        środa 13.25 - 14.10

        Białek Iwona

        biblioteka, historia

        w godzinach pracy biblioteki

        Bobek Aneta

        język polski

        piątek 14.15 - 15.00

        Borzęcka Honorata

        matematyka

        czwartek 14.15 - 15.00

        Budniak Mikołaj

        religia

        po telefonicznym uzgodnieniu terminu

        Budziosz Wiesław

        język polski

        poniedziałek 12.35 - 13.20

        Bugaj Małgorzata

        podstawy przedsiębiorczości

        w godzinach pracy doradcy zawodowego

        Ciebień Marcin

        informatyka

        po telefonicznym uzgodnieniu terminu

        Ciuk Dorota

        wychowanie fizyczne

        wtorek 14.15 - 15.00

        Czajowska Dorota

        historia, wiedza o społeczeństwie

        środa 15.05 - 15.50

        Dilling Irena

        język francuski

        po telefonicznym uzgodnieniu terminu

        Duda Katarzyna

        język hiszpański

        po telefonicznym uzgodnieniu terminu

        Dziura Paweł

        język angielski

        czwartek 15.05 - 15.50

        Gilowska-Jużyniec Marta

        matematyka

        poniedziałek 8.50 - 9.35

        Grünwald Dominik

        wychowanie fizyczne

        poniedziałek 13.25 - 14.10

        Gurgul Melania

        język angielski

        wtorek 15.05 - 15.50 

        Hajduk Aleksandra

        język polski

        środa 15.05 - 15.50

        Kmieciak Agnieszka

        język polski

        środa 8.00 - 8.45

        Kowalczyk-Rozmus Joanna

        język francuski

        po telefonicznym uzgodnieniu terminu

        Kruk Krzysztof

        wychowanie fizyczne

        piątek 9.45 - 10.30

        Kwiecień Ewa

        język niemiecki

        wtorek 15.55 - 16.40

        Łanoszka Ewa

        język angielski

        środa 15.05 - 15.50

        Michalik Maciej

        edukacja dla bezpieczeństwa, wf

        czwartek 15.05 - 15.50

        Michniak Izabela

        podstawy przedsiębiorczości

        wtorek 12.35 - 13.20

        Mielczarek Maria

        biologia

        piątek 13.25 - 14.10

        Myśliwiec-Mazurek Magdalena

        matematyka

        piątek 13.25 - 14.10

        Niewielski Janusz

        informatyka

        wtorek 13.25 - 14.10

        Okońska-Kulik Małgorzata

        język angielski

        poniedziałek 15.05 - 15.50

        Perz Bożena

        wychowanie fizyczne

        poniedziałek 15.05 - 15.50

        Petryszak Bożena

        historia, wiedza o społeczeństwie

        czwartek 13.25 - 14.10

        Pilch Beata

        język angielski, język niemiecki

        poniedziałek 15.05 - 15.50

        Pluta Iwona

        matematyka

        wtorek 13.25 - 14.10

        Pluta Jarosław

        historia, wiedza o społeczeństwie

        wtorek 12.35 - 13.20

        Słowiak Jarosław

        geografia

         

        Stróżyk-Wyderka Maria

        matematyka

        środa, czwartek 7.30 - 8.00

        Szczygieł Agnieszka

        geografia

        piątek 8.50 - 9.35

        Teliński Ryszard

        język angielski, język francuski

        środa 8.00 - 8.45

        Tokarczyk Katarzyna

        język angielski

        poniedziałek 15.05 - 15.50

        Trzopek Maria

        chemia

        środa 7.15 - 8.00

        Uhryńska Małgorzata

        język angielski

        piątek 12.35 - 13.20

        Urbaniec Justyna

        język polski

        wtorek 14.15 - 15.00

        Woźniak Małgorzata

        język niemiecki

        poniedziałek 14.15 - 15.00

        Woźniak-Kowalik Gabriela

        fizyka

        wtorek 14.15 - 15.00

        Wójcik-Pawełczak Monika

        biologia

        środa 15.05 - 15.50

        Żmuda Alina

        język niemiecki

        czwartek 13.25 - 14.10