• Planowane oddziały

    •  

     KLASA HUMANISTYCZNA (1A)

     Zapraszamy do niej zainteresowanych naukami humanistyczno – społecznymi. Gruntowne przygotowanie z zakresu języka polskiego, historii oraz rozszerzonego języka obcego pozwoli Ci rozwijać twórcze myślenie i skuteczne porozumiewanie się. W przyszłości możesz zostać studentem prawa i administracji, stosunków międzynarodowych, kulturoznawstwa.

      

     KLASA BIZNESOWO - SPOŁECZNA (1B)

     Rozszerzona geografia, biznes i zarządzanie oraz język obcy gwarantują wyposażenia absolwenta w kompetencje menedżerskie niezbędne do ukończenia studiów ekonomicznych, turystycznych lub prowadzania własnej firmy. Praktyczny wymiar przedmiotu biznes i zarządzanie, w tym praca metodą projektów umożliwia swobodne poruszanie się po świecie finansów i gospodarki.

      

     KLASA BIOLOGICZNO - CHEMICZNA (1C)

     Uczniowie tej klasy to osoby zainteresowane problematyką prozdrowotną, pasjonaci biologii i chemii. Lekcje w terenie, zajęcia w ogrodzie botanicznym, doświadczenia chemiczne uatrakcyjniają ofertę tej klasy. Wybierając oddział biologiczno – chemiczny, zdobędziesz podstawy do kontynuowania nauki na kierunkach medycznych, kosmetologii, fizjoterapii, weterynarii, wychowaniu fizycznym oraz biotechnologii.

      

     KLASA PSYCHOLOGICZNO - PRZYRODNICZA (1D)

     Ukończenie klasy, w której na poziomie rozszerzonym realizowana jest biologia, język polski oraz język obcy, zapewnia możliwość kontynuowania nauki na kierunkach zarówno przyrodniczych, psychologicznych, społecznych i humanistycznych.

      

     KLASA INŻYNIERSKA (1E)

     Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z naukami ścisłymi i technicznymi, fascynują Cię konstrukcje, nowoczesne technologie, jesteś kreatywny        i innowacyjny - wybierz klasę inżynierską! Matematyka i fizyka realizowane w zakresie rozszerzonym zagwarantują Ci możliwość studiowania na kierunkach takich jak: automatyka i robotyka, budownictwo, informatyka, inżynieria i nowe technologie. Rozszerzony język obcy z elementami języka technicznego ułatwi Ci możliwość studiowania za granicą.

      

     KLASA MATEMATYCZNO - GEOGRAFICZNA (1F)

     Rozszerzona matematyka i geografia to gwarancja rozwijania pasji nauk ekonomiczno – społecznych. Rozszerzony język obcy pozwoli dopasować poziom grupy językowej do twoich umiejętności. Ukończenie klasy stwarza szeroki wachlarz możliwości wyboru studiów zarówno technicznych, ekonomicznych, turystycznych, menedżerskich.

      

  • Kontakty

   • Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18
   • tel 12 278 32 77
    fax 12 288 08 35
   • ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18,
    32-020 Wieliczka
    Poland
   • Adres elektronicznej skrzynki podawczej
    LOMatejko475/SkrytkaESP
  • Logowanie