• Sztandar dla Liceum

     •  

      Drodzy Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy

      Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce

      Rok 2023 jest dla naszego liceum rokiem wyjątkowym. Aktualnie realizujemy zadanie dotyczące budowy nowoczesnej hali sportowej z parkingiem podziemnym i boiskiem na dachu. Pragniemy, termin przekazania do użytku nowej sali, uświetnić ufundowaniem szkole nowego sztandaru. W związku z tym w imieniu całej społeczności szkolnej oraz Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Matejki w Wieliczce zwracamy się z prośbą o finansowe wsparcie przeznaczone na wykonanie sztandaru szkoły.

      Obecny sztandar szkoły funkcjonuje od 1968 roku. Biorąc pod uwagę upływ czasu oraz troskę o zachowanie go w dobrym stanie, podjęliśmy decyzję o ufundowaniu sztandaru dla liceum. Prosimy zatem o wsparcie naszej inicjatywy, za które serdecznie dziękujemy.

      Środki finansowe przeznaczone na zakup sztandaru można wpłacać na rachunek bankowy Rady Rodziców nr 97 1240 5080 1111 0010 4203 6842 z dopiskiem „sztandar”.

      Będziemy wdzięczni, jeśli na naszą prośbę nie pozostaną Państwo obojętni.

       

       

     • Apel do środowiska szkolnego w sprawie włączenia się w realizację programu "Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły"

     • Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele

      Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce      Szanowni Państwo,

      dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu "Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły". Program umożliwia gromadzenie  przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji Rodzice Szkole, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 - środków  pochodzących z  1,5 %  Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę wspierania procesu edukacji, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę wyzwań XXI wieku.


      Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2022 (PIT 28 poz. 253, PIT 36 poz. 522, PIT 36L poz. 174, PIT 37 poz. 149, PIT 38 poz. 66, PIT 39 poz. 50) - RR Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce.

       


      W imieniu Rady Rodziców Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce

       

          Przewodniczący Rady Jerzy Kania


      Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole znajdują się na stronie internetowej www.rodziceszkole.edu.pl

   • Kontakty

    • Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18
    • tel 12 278 32 77
     fax 12 288 08 35
    • ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18,
     32-020 Wieliczka
     Poland
    • Adres elektronicznej skrzynki podawczej
     LOMatejko475/SkrytkaESP
   • Logowanie