Dzisiaj jedna z naszych sal zamieniła się w prawdziwy Escape Room. Uczniowie musieli wykazać się sprytem, logicznym myśleniem i umiejętnością współpracy, aby rozwikłać zagadkę zaginięcia oraz odkryć miejsce pobytu zaginionego. Szyfry, łamigłówki i kody nie stanowiły dla nich żadnego problemu!
Finał zagadki był zaskakujący... Okazało się, że „zaginiony” nie potrzebował ratunku, tylko po prostu jako pierwszy poczuł wakacyjny klimat i udał się na zasłużony wypoczynek!
Brawo dla uczestników gry! Obie grupy sprawnie rozwiązały zagadkę!
Pokój stworzyła pani Daria Wątorek, a autorką zdjęć jest pani Katarzyna Tokarczyk.
Na zdjęciach znajduje się grupa z klasy 1 d
